آیا چنین چیزی به عنوان فست فود سالم وجود دارد؟

حقیقت این است که پیروی از یک رژیم غذایی سالم هنگام خوردن مرتب در رستوران های فست فود بسیار دشوار است. فست فود معمولاً با کالری ، سدیم و چربی ناسالم پر شده است  اغلب در یک وعده غذایی برای یک روز کامل. همچنین کمبود مواد مغذی و تقریباً فاقد میوه ، سبزیجات و فیبر است.

این بدان معنا نیست که شما باید به طور کامل از غذای سریع خودداری کنید. وقتی گرسنه هستید و در حال فرار هستید ، فست فودها واقعاً می توانند در این نقطه قرار بگیرند که بسیار ارزان ، خوشمزه و مهمتر از همه راحت هستند . اما در حالی که خوب است ممکنه برای سلامت بدنتان بسیار مضر باشد  ، برای سالم ماندن شما نمی توانید آن را به یک عادت معمولی تبدیل کنید. نکته مهم تعدیل است

منوهای فست فود هنگام تماشای وزن و سلامتی خود مشکل دارند. یافتن یک وعده غذایی سالم و متعادل در اکثر رستوران های فست فود یک چالش است. اما همیشه انتخاب هایی وجود دارد که می توانید از سایرین سالم تر باشید. نکات زیر و توصیه های منو می تواند به شما در ادامه مسیر کمک کند.

هدف این است که کل وعده غذایی خود را به 500 کالری یا کمتر نگه دارید. متوسط ​​بزرگسالان در هر وعده غذایی فست فود 836 کالری می خورند – و آنچه را که 175 کالری مصرف می کردند کمترین میزان را از دست می دهد. پس حدس بزنید ! اکثر فست فودو های زنجیره ای اطلاعات تغذیه ای را هم در وب سایت خود و هم در محل فروشگاه های خود درج میکنند . از این اطلاعات استفاده کنید.

از غذاهایی که چربی کمتری دارند و پروتئین و فیبر بیشتری دارند ، استفاده  کنید. به دنبال مواردی با مواد خوب تر مانند فیبر ، غلات کامل و پروتئین مرغوب باشید . همچنین گزینه هایی را انتخاب کنید که در چربی های اشباع نسبتاً کم باشند. و از همه مواردی که حاوی چربی های ترانس هستند ، پاک کنید.

اگر واقعاً به دنبال تقویت سلامتی خود هستید ، مواردی را در ذهن خود نگه دارید و به همراه خود داشته باشید . حتی وقتی با سفارش عاقلانه سفارش میدهید ، می توانید از منوی فست فود به اندازه کافی فیبر و سایر ویتامین ها و مواد مغذی مهم استفاده کنید. اما اگر از قبل برنامه ریزی کرده اید ، می توانید همراه خود مواردی را همراه داشته باشید  مانند میوه های خشک ، آجیل و دانه ها ، چوب هویج ، برش های سیب یا گلابی و پنیر کلوچه یا ماست بیاورید

, , , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست